Kurs DiveMaster PADI

Jest to pierwszy kurs na poziomie profesjonalnym, otwierający Ci drogę do kariery instruktora nurkowania. To właśnie podczas tego szkolenia rozwiniesz swoje umiejętności kierownicze i organizacyjne, nauczysz się jak zarządzać grupą nurków i planować nurkowanie. U boku prowadzącego Cię instruktora poznasz tajniki prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych, dowiesz się w jaki sposób demonstrować ćwiczenia, prowadzić grupę oraz pracować kursantami. Kurs divemastera jest idealnym szkoleniem dla osób zaangażowanych w nurkowanie, które chcą rozwijać swoje umiejętności na poziomie mistrzowskim.

Poziom – po kursie rescue i pierwszej pomocy przedmedycznej
Dla kogo – od 18 roku życia
Dostępność – 07.2023
Czas - weekendy i w tygodniu
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Szkolenie rozpoczniemy od sesji teoretycznych, następnie sprawdzimy Twoje umiejętności pływackie, ratownicze oraz nurkowe. Kurs składa się z nurkowań, warsztatów oraz praktyk. Podczas zajęć nauczysz się jak prowadzić omówienie nurkowania, wykonać mapę nurkowiska, prowadzić programy scuba rewiev, skin diver, discover scuba diving oraz discover local diving. W trakcie praktyk będziesz miał okazję nurkować z rzeczywistymi kursantami na wodach basenopodobnych oraz na wodach otwartych.  Gwarantujemy, że w trakcie kursu wykonasz bardzo dużą ilość nurkowań 🙂


Najbliższe terminy:

  • lipiec 2023

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dostępne dla nurków po kursie płetwonurek ratownik oraz pierwsza pomoc przedmedyczna (ukończonym w przeciągu 24 miesięcy), którzy ukończyli 18 rok życia. Kursanci musza mieć zalogowane minimum 60 nurkowań oraz posiadać ważne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do nurkowania.


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

Na zajęcia wymagany jest własny sprzęt do nurkowania (w tym nóż, latarka, bojka, szpulka lub kołowrotek, komputer, kompas analogowy i butla nurkowa). Istnieje również możliwość wypożyczenia poszczególnych elementów sprzętu na preferencyjnych warunkach.


Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu prowadzimy nad Jeziorem Powidzkim (ok. 100 km od Poznania).
Adres naszej bazy nurkowej: Jezioro Powidzkie, gminne pole biwakowe w Giewartowie 62-402,  ul. Gen. Grota Roweckiego.
Wjazd na teren pola biwakowego jest płatny i kosztuje 15 zł.


Koszty:

Koszt kursu 3000 zł
Certyfikat 1800 zł + 165 €

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne