Kurs płetwonurek nawigator – (CMAS PNA, PADI UN)

Każdemu zdarza się stracić orientację pod wodą. Jeśli nie chcesz przez całe nurkowanie zastanawiać się czy płyniesz w dobrą stronę, zacznij nurkować z kompasem. W trakcie kursu płetwonurek nawigator dowiesz się w jaki sposób wykorzystywać podczas nurkowania ukształtowanie dna, stałe obiekty podwodne, czas, a nawet zużycie powietrza. Na zajęciach zapoznamy Cię z budową i działaniem kompasu oraz nauczymy jego poprawnej obsługi. Po tym kursie nie będziesz już zastanawiał się jak wrócić na brzeg, z którego rozpocząłeś nurkowanie.

Poziom – po kursie podstawowym
Dla kogo – od 10 roku życia (PADI), od 14 roku życia (CMAS)
Dostępność: lipiec 2023
Czas - 2 dni
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Szkolenie rozpoczynamy od wykładów połączonych z zajęciami praktycznymi na powierzchni. Podczas zajęć opowiemy o nawigacji naturalnej i przyrządowej, a przede wszystkim nauczymy Cię jak sprawnie posługiwać się kompasem. W trakcie kursu wykonujemy trzy nurkowania.


Najbliższe terminy:

  • szkolenia tygodniowe
    od 10 lipca 2023
  • szkolenia w weekendy
    8-9 lipca 2023
    inne terminy po uzgodnieniu

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dostępne dla nurków po podstawowym kursie nurkowania, którzy ukończyli 10 rok życia (wymagania dla federacji PADI) lub 14 rok życia (wymagania dla federacji CMAS).


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

Na zajęcia wymagany jest własny sprzęt do nurkowania (w tym kompas analogowy, komputer, bojka i szpulka lub kołowrotek). Cena kursu obejmuje butlę z powietrzem, resztę sprzętu można wypożyczyć od nas na preferencyjnych warunkach.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu prowadzimy nad Jeziorem Powidzkim (ok. 100 km od Poznania).
Adres naszej bazy nurkowej: Jezioro Powidzkie, Pole biwakowe w Giewartowie 62-402,  ul. Gen. Grota Roweckiego.
Wjazd na teren pola biwakowego jest płatny i kosztuje 17 zł.


Koszty:

Koszt kursu 850 zł
Certyfikat 200 zł (CMAS) lub 500 zł (PADI)

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne