Kurs Płetwonurek KDP/CMAS*** (P3)

W ramach kursu płetwonurek KDP/CMAS P3 zdobędziesz uprawnienia do organizowania i prowadzenia wyjazdów nurkowych w kraju i za granicą. Opanujesz umiejętność nurkowania do głębokości 50 metrów z wykorzystaniem powietrza jako gazu dennego. Nauczysz się jak kierować pod wodą zespołem płetwonurków mających stopnie KDP/CMAS P1, P2 i P3.

Po ukończeniu szkolenia będziesz mógł również uczestniczyć w zajęciach pod bezpośrednim nadzorem instruktora kontrolując na powierzchni kursantów, demonstrując techniki nurkowania, dokonując niezbędnych napraw w sprzęcie na miejscu nurkowania,  a także zabezpieczać ratowniczo na powierzchni miejsce realizacji kursu nurkowego.

Poziom – po kursie P2 i specjalizacjach
Dla kogo – od 18 roku życia
Dostępność – lipiec 2023
Czas - 7 dni
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Szkolenie rozpoczniemy od sesji teoretycznych, następnie sprawdzimy Twoje umiejętności pływackie, ratownicze oraz nurkowe. Kurs składa się z nurkowań, warsztatów oraz praktyk. Podczas zajęć nauczysz się jak kierować i nadzorować nurkowania, obsługiwać małą łódź nurkową oraz dokonywać drobnych napraw sprzętu. Gwarantujemy, że w trakcie kursu wykonasz bardzo dużą ilość nurkowań 🙂


Najbliższe terminy:

  • szkolenia tygodniowe
    3-16 lipca 2023 - 1 miejsce wolne
    17-30 lipca - 2 miejsca wolne
  • szkolenia w weekendy
    lipiec 2023

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dostępne dla nurków po kursie płetwonurek KDP/CMAS P2 (lub równorzędnym innej organizacji) i specjalizacjach: płetwonurek nitrokosowy, w suchym skafandrze, zestawie butlowym lub konfiguracji bocznej oraz patofizjologii i pierwszej pomocy lub BLS DAN, OFA DAN, którzy ukończyli 18 rok życia. Kursanci musza mieć zalogowane minimum 40 nurkowań po kursie P2 oraz posiadać ważne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do nurkowania lub oświadczenie dotyczące stanu zdrowia.


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

Na zajęcia wymagany jest własny sprzęt do nurkowania (w tym nóż, latarka, bojka, szpulka lub kołowrotek, komputer, kompas analogowy, zestaw butlowy i dwa urządzenia wypornościowe). Istnieje również możliwość wypożyczenia poszczególnych elementów sprzętu na preferencyjnych warunkach.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu prowadzimy nad Jeziorem Powidzkim (ok. 100 km od Poznania).
Adres naszej bazy nurkowej: Jezioro Powidzkie, Pole biwakowe w Giewartowie 62-402,  ul. Gen. Grota Roweckiego.
Wjazd na teren pola biwakowego jest płatny i kosztuje 15 zł.


Koszty:

Koszt kursu 3000 zł
Certyfikat 200 zł

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne