Kurs zaawansowany płetwonurek nitroksowy (CMAS PN2)

Jeśli chcesz zwiększyć czas i bezpieczeństwo wykonywanych przez Ciebie nurkowań, a przede wszystkim skrócić czas dekompresji wybierz kurs zaawansowany płetwonurek nitroksowy. Dzięki temu szkoleniu zdobędziesz wiedzę i umiejętności pozwalające na użycie czystego tlenu i nitroksu w procedurach dekompresyjnych. W trakcie zajęć dowiesz m.in. jak mocować butlę boczną, obliczać zużycie gazu dennego i dekompresyjnego, przełączać się na gaz dekompresyjny oraz jak planować run-time.

Poziom – po kursie KDP/CMAS P2, szkoleniu nitroksowym i szkoleniu w zestawie butlowym
Dla kogo – od 18 roku życia
Dostępność: do uzgodnienia
Czas - 2 dni
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Szkolenie rozpoczynamy od wykładów teoretycznych. Podczas zajęć opowiemy o technice nurkowań z butlą boczną, konfiguracji sprzętu, a także o medycznych aspektach używania mieszanin nitroksowych i czystego tlenu podczas nurkowania. To właśnie w trakcie tego kursu dowiesz się czym jest okienko tlenowe oraz wartość M. W trakcie szkolenia wykonujemy minimum trzy nurkowania.


Najbliższe terminy:

  • do uzgodnienia

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dostępne dla nurków po kursie KDP/CMAS P2, szkoleniu nitrkosowym i szkoleniu w zestawie butlowym, którzy ukończyli 18 rok życia.


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

Na zajęcia wymagany jest własny sprzęt do nurkowania (w tym zestaw butlowy, butla boczna czysta tlenowo min. 7L, kołowrotek, bojka, komputer, dwa niezależne źródła światła, dwa urządzenia do cięcia, dwie maski). Istnieje możliwość wypożyczenia od nas części sprzętu na preferencyjnych warunkach.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Jezioro Powidzkie, gminne pole biwakowe w Giewartowie 62-402,  ul. Gen. Grota Roweckiego.


Koszty:

Koszt kursu 1500 zł
Certyfikat 200 zł

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne