Kurs płetwonurek trimiksowy – poziom podstawowy (CMAS PT1)

Poznaj fascynujący świat nurkowania głębokiego i zanurkuj na 70 metrów. Nurkowanie techniczne na mieszaninach trimiksowych pozwoli Ci cieszyć się nurkowaniem głębokim w każdych warunkach. Dzięki temu szkoleniu dowiesz się jak dobierać odpowiednią mieszankę do wybranej głębokości, tzw. best mix oraz planować zużycie gazu.

Poziom – po kursie zaawansowany płetwonurek nitroksowy
Dla kogo – od 18 roku życia
Dostępność – do uzgodnienia
Czas - 6 dni
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Szkolenie rozpoczynamy od wykładów teoretycznych. Podczas zajęć dowiesz się jak oznaczać butle z poszczególnymi gazami, szacować najlepszą mieszankę dla planowanego nurkowania oraz nurkować z kilkoma butlami. W trakcie kursu poznasz również podstawowe zasady bezpieczeństwa, w tym depozytowanie butli dekompresyjnych i dublowanie urządzeń. W trakcie szkolenia wykonujemy minimum sześć nurkowań.


Najbliższe terminy:

  • 27.05-03.06.2023

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dostępne dla nurków po kursie zaawansowany płetwonurek nitroksowy, którzy ukończyli 18 rok życia.


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

Na zajęcia wymagany jest własny sprzęt do nurkowania (w tym zestaw butlowy i butle boczne, dwa urządzenia wypornościowe, dwa niezależne źródła światła, dwa kołowrotki, dwie boje, dwie maski, dwa urządzenia tnące oraz dwa komputery).

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu prowadzimy na wybranych akwenach spełniających wymogi kursu.


 

Koszty:

Koszt kursu 3500 zł
Certyfikat 200 zł

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne