Kurs płetwonurek w zestawie butlowym (CMAS PZB)

Chcesz nurkować dłużej i nie martwić się brakiem powietrza? A może chcesz zostać nurkiem technicznym i nurkować głębiej? Kurs nurkowania w zestawie butlowym pomoże Tobie zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie konfiguracji i obsługi twinsetu. Dzięki temu szkoleniu nauczysz się jak przystosować sprzęt do nurkowań w zestawie butlowym, a także jak radzić sobie w sytuacjach awaryjnych.

Poziom – po kursie podstawowym
Dla kogo – od 14 roku życia
Dostępność: lipiec 2023
Czas - 2 dni
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Szkolenie rozpoczynamy od wykładów teoretycznych. Podczas zajęć dowiesz się jak optymalnie skonfigurować swój zestaw butlowy, a także jak poprawnie się wytrymować i obsługiwać zawory w twinsecie. W trakcie kursu wykonujemy trzy nurkowania.


Najbliższe terminy:

  • szkolenia w tygodniu
    lipiec 2023
  • szkolenia weekendowe
    lipiec 2023

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dostępne dla nurków po kursie podstawowym, którzy ukończyli 14 rok życia.


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

Na zajęcia wymagany jest własny sprzęt do nurkowania (w tym zestaw butlowy, dwa urządzenia wypornościowe, komputer, kompas, bojka i szpulka lub kołowrotek, latarka, nóż).

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Jezioro Powidzkie, Pole biwakowe w Giewartowie 62-402,  ul. Gen. Grota Roweckiego.


Koszty:

Koszt kursu 900 zł
Certyfikat 200 zł

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne