Kurs płetwonurek w suchym skafandrze (CMAS PSS, PADI DS)

Aby nurkowanie w chłodnej wodzie było przyjemne i komfortowe wystarczy odpowiednio dobrać sprzęt. Kurs nurkowania w suchym skafandrze pomoże Tobie opanować podstawowe zasady nurkowania w nowym sprzęcie, jakim jest suchy skafander. W trakcie szkolenia dowiesz się w jaki sposób kontrolować swoją pływalność pod wodą, a także jak odpowiednio przechowywać i konserwować suchy skafander.

Poziom – po kursie podstawowym
Dla kogo – od 10 roku życia (PADI), od 14 roku życia (CMAS)
Dostępność: lipiec 2023
Czas - 2 dni
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Szkolenie rozpoczynamy od wykładów połączonych z zajęciami praktycznymi na powierzchni. Podczas zajęć zapoznamy Cię z budową i obsługą suchego skafandra oraz przećwiczymy postępowanie w sytuacjach awaryjnych. W trakcie kursu wykonujemy trzy nurkowania.


Najbliższe terminy:

  • szkolenia weekendowe
    lipiec 2023

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dostępne dla nurków po podstawowym kursie nurkowania, którzy ukończyli 10 rok życia (wymagania dla federacji PADI) lub 14 rok życia (wymagania dla federacji CMAS).


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

Na zajęcia wymagany jest własny sprzęt do nurkowania (w tym suchy skafander). Cena kursu obejmuje butlę z powietrzem, resztę sprzętu można wypożyczyć od nas na preferencyjnych warunkach.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu prowadzimy nad Jeziorem Powidzkim (ok. 100 km od Poznania) lub na wybranych akwenach w okolicach Poznania
Adres naszej bazy nurkowej: Jezioro Powidzkie, Pole biwakowe w Giewartowie 62-402,  ul. Gen. Grota Roweckiego.


Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


Koszty:

Koszt kursu 800 zł
Certyfikat 200 zł (CMAS), 500 zł (PADI)

present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne