Kurs płetwonurek podlodowy (CMAS PPL, PADI ID)

Nurkowanie podlodowe jest jednym z najbardziej ekstremalnych i ciekawych doznań jakie można przeżyć podczas nurkowań w Polsce. Nurkowanie pod lodem wymaga opanowania pływalności i dobrej znajomości sprzętu. Biorąc udział w kursie płetwonurek podlodowy nauczysz się jak bezpiecznie nurkować pod lodem oraz jak komunikować się z ekipą zabezpieczającą na powierzchni.

Poziom – po kursie advanced diver (PADI), po stopniu podstawowym (CMAS)
Dla kogo – od 16 roku życia
Dostępność – luty 2023
Czas - 2 dni
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Szkolenie rozpoczynamy od wykładów połączonych z zajęciami praktycznymi na powierzchni. Podczas zajęć zapoznamy Cię z obowiązkowym sprzętem do nurkowania pod lodem, przedstawimy podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz ochrony termicznej ciała.


Najbliższe terminy:

  • kiedy nastaną lody....

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dostępne dla nurków po kursie advance diver, którzy ukończyli 18 rok życia (wymagania dla federacji PADI) lub dla nurków po kursie podstawowym, którzy ukończyli 16 rok życia (wymagania dla federacji CMAS).


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

Na zajęcia wymagany jest własny sprzęt do nurkowania (w tym nóż, latarka, kołowrotek). Cena kursu obejmuje butlę z powietrzem, dodatkowe źródło gazu, uprząż oraz śruby podlodowe, resztę sprzętu można wypożyczyć od nas na preferencyjnych warunkach.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu prowadzimy na wybranych akwenach w okolicach Poznania


 

Koszty:

Koszt kursu 800 zł
Certyfikat 200 zł (CMAS), 500 zł (PADI)

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne