Kurs płetwonurek KDP/CMAS** (P2)

Odkryj nurkowanie na głębokości 40 metrów. Spełnij swoje marzenia i zanurkuj w urokliwych miejscach dostępnych tylko dla doświadczonych płetwonurków. Szkolenie P2 da Tobie kompetencje umożliwiające bezpieczne nurkowanie na głębokość 40 metrów, a także umiejętność udzielania pomocy w wypadkach nurkowych i stosowania technik autoratowniczych.

Poziom – po kursie płetwonurek eksplorator
Dla kogo – od 16 roku życia
Najbliższe terminy: lipiec 2023
Czas - 6 dni
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Szkolenie rozpoczynamy od wykładów teoretycznych. Podczas zajęć przyjrzymy się bliżej poszczególnym elementom wyposażenia nurkowego, nauczymy Cię rozpoznawać zagrożenia i unikać sytuacji awaryjnych. Dowiesz się także jak zarządzać akcją ratunkową, prowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową i podawać tlen. W trakcie kursu zgłębimy również zasady fizyki i fizjologii nurkowania. Dzięki czemu po ukończeniu szkolenia będziesz umiał planować i wykonywać nurkowania do głębokości 40 metrów, a także rozpoznawać zagrożenia i zapobiegać sytuacjom awaryjnym. W trakcie kursu wykonujemy 10 nurkowań.


Najbliższe terminy:

  • szkolenia tygodniowe
    3-9 lipca 2023 - brak miejsc
    10-16 lipca - 2 miejsca
  • szkolenia weekendowe
    1-2, 8-9 i 15-16 lipca 2023 - 1 miejsce wolne

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dostępne dla nurków posiadających stopień płetwonurka eksploratora, którzy ukończyli 16 rok życia.


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

Na zajęcia wymagany jest własny sprzęt do nurkowania (w tym nóż, latarka, komputer, kompas, bojka i szpulka lub kołowrotek). Cena kursu obejmuje butlę z powietrzem, resztę sprzętu można wypożyczyć od nas na preferencyjnych warunkach.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu prowadzimy nad Jeziorem Powidzkim (ok. 100 km od Poznania).
Adres naszej bazy nurkowej: Jezioro Powidzkie, Pole biwakowe w Giewartowie 62-402,  ul. Gen. Grota Roweckiego.
Wjazd na teren pola biwakowego jest płatny i kosztuje 15 zł.


Koszty:

Koszt kursu 2300 zł
Certyfikat 200 zł

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne