Kurs zaawansowany płetwonurek trimiksowy (CMAS PT2)

Odkryj nurkowanie bez granic i poznaj podwodne głębiny. Dzięki szkoleniu zaawansowany płetwonurek trimiksowy zdobędziesz wiedzę i umiejętności pozwalające nurkować poniżej 70 metrów. Zanurz się z nami w wielki błękit i odkryj tajemnice mórz i oceanów.

Poziom – po kursie płetwonurek trimiksowy
Dla kogo – od 18 roku życia
Dostępność – do uzgodnienia
Czas - 4 dni
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Szkolenie rozpoczynamy od wykładów teoretycznych. Podczas zajęć poszerzysz swoją wiedzę na temat planowania nurkowań głębokich z wykorzystaniem mieszanin trimiksowych. Ten kurs otworzy przed Tobą drogę do niezmierzonych tajemnic podwodnego świata. W trakcie szkolenia wykonujemy minimum cztery nurkowania.


Najbliższe terminy:

  • do uzgodnienia

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dostępne dla nurków po kursie płetwonurek trimiksowy, którzy ukończyli 18 rok życia.


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

Na zajęcia wymagany jest własny sprzęt do nurkowania (w tym zestaw butlowy i butle boczne, dwa urządzenia wypornościowe, dwa niezależne źródła światła, dwa kołowrotki, dwie boje, dwie maski, dwa urządzenia tnące oraz dwa komputery).

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu prowadzimy na wybranych akwenach spełniających wymogi kursu.


 

Koszty:

Koszt kursu 3500 zł
Certyfikat 200 zł

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne