Kurs nurkowanie z łodzi (PADI BD)

Planujesz wakacje podczas, których będziesz nurkował z łodzi? Przed wyjazdem warto zapoznać się z zasadami panującymi na łodziach nurkowych. W ramach tej specjalizacji opowiemy Tobie jak zabezpieczać i klarować sprzęt na łodzi, a także w jaki sposób bezpiecznie wchodzić i wychodzić z łodzi do wody.

Poziom – po kursie podstawowym
Dla kogo – od 10 roku życia
Dostępność – maj 2023
Czas - 1 dzień
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Szkolenie rozpoczynamy od wykładów teoretycznych. Podczas zajęć opowiemy Tobie o rodzajach łodzi nurkowych oraz procedurach nurkowania z nich. W trakcie tego szkolenia poznasz kilka cennych wskazówek, które sprawią, że nurkowanie z łodzi stanie się czystą przyjemnością. W trakcie kursu wykonujemy 2 nurkowania.


Najbliższe terminy:

  • 27.05-03.06.2023 Chorwacja, wyspa Murter

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dostępne dla nurków po kursie podstawowym, którzy ukończyli 10 rok życia.


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

Na zajęcia wymagany jest własny sprzęt do nurkowania ( w tym bojka i szpulka lub kołowrotek). Cena kursu obejmuje butlę z powietrzem, resztę sprzętu można wypożyczyć od nas na preferencyjnych warunkach.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu  prowadzimy nad Jeziorem Powidzkim (ok. 100 km od Poznania).
Adres naszej bazy nurkowej: Jezioro Powidzkie, Pole biwakowe w Giewartowie 62-402,  ul. Gen. Grota Roweckiego.Wjazd na teren pola biwakowego jest płatny i kosztuje 15 zł.


Koszty:

Koszt kursu 650 zł
Certyfikat 500 zł

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne