Kurs pierwsza pomoc przedmedyczna (PADI EFR)

Jeśli chcesz nauczyć się udzielać pomocy w przypadkach omdleń, zawałów, zadławień oraz w wielu innych sytuacjach zagrażających życiu zapisz się na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzięki temu szkoleniu dowiesz się w jaki sposób efektywnie prowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową, korzystać z automatycznego defibrylatora, a także jak układać osobę poszkodowaną w pozycji bocznej ustalonej i zapewnić jej bezpieczeństwo do czasu przyjazdu pogotowia.

Poziom – nie jest wymagany stopień nurkowy
Dla kogo – brak wymagań wiekowych
Dostępność – wrzesień 2023
Czas - 1 dzień
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

W ramach kursu zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Tobie działać w sytuacji zagrożenia życia. Nauczymy Cię w jaki sposób rozpoznać zagrożenie, udzielić pierwszej pomocy i szybko wezwać służby medyczne. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są w ciągu jednego dnia szkoleniowego.


Najbliższe terminy:

  • 21.01.2023

Dla kogo jest kurs?

W kursie może wziąć udział każda osoba, która chce zdobyć umiejętność udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Nie ma minimalnej granicy wieku.


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

W ramach zajęć zapewniamy cały sprzęt do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, w tym manekiny i treningowe AED.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu prowadzimy w centrum nurkowym w Poznaniu.
Adres: PCN Nautica, ul. Piłsudskiego 100, 61-246 Poznań


 

Koszty:

Koszt kursu 550 zł
Certyfikat z podręcznikiem 350 zł

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne