Kurs Nurek Ratownik – Rescue Diver PADI

Naucz się pomagać sobie i innym nurkom. Zostań nurkiem ratownikiem.

Podczas szkolenia weźmiesz udział w ćwiczeniach ratowniczych oraz różnych scenariuszach symulacji wypadków nurkowych. Przypomnisz sobie procedury autoratownictwa oraz nauczysz się przygotowywać plan akcji ratunkowej. Dzięki treningowi zdobędziesz pewność siebie oraz wiedzę i umiejętności pozwalające Tobie działać w sytuacjach zagrażających życiu. Ten kurs polecamy wszystkim aktywnym nurkom.

Poziom – po kursie zaawansowanym i pierwszej pomocy przedmedycznej (kurs EFR musi być ukończony w ciągu 24 miesięcy)
Dla kogo – dla każdego kto ukończył 10 lat
Dostępność: lipiec 2023
Czas - 5 dni
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Szkolenie rozpoczynamy od wykładów połączonych z zajęciami praktycznymi na powierzchni. Podczas zajęć demonstrujemy procedury ratownicze. W trakcie tego kursu nauczysz się jak pomóc zmęczonemu lub spanikowanemu nurkowi, jak szybko i efektywnie odnaleźć zaginionego nurka, przyholować go do brzegu oraz udzielić mu pomocy. Poznasz również procedury podawania tlenu i prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Nurkowania w ramach kursu nurek ratownik wykonujemy na wodach otwartych. W trakcie kursu wykonujemy 10 ćwiczeń ratowniczych i dwa scenariusze symulacji wypadku.


Najbliższe terminy:

  • szkolenia tygodniowe
    lipiec 2023
  • szkolenia w weekendy
    lipiec 2023

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dostępne dla nurków po kursie nurkowanie dla zaawansowanych oraz kursie pierwsza pomoc przedmedyczna (ukończonym w przeciągu 24 miesięcy), którzy ukończyli 12 rok życia (Rescue Junior) lub 15 rok życia (Rescue).


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

Na zajęcia wymagany jest własny sprzęt do nurkowania (w tym komputer, bojka, szpulka lub kołowrotek, nóż, maska CPR). Cena kursu obejmuje butlę z powietrzem, resztę sprzętu można wypożyczyć od nas na preferencyjnych warunkach.


Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu prowadzimy nad Jeziorem Powidzkim (ok. 100 km od Poznania).
Adres naszej bazy nurkowej: Jezioro Powidzkie, Pole biwakowe w Giewartowie 62-402,  ul. Gen. Grota Roweckiego.
Wjazd na teren pola biwakowego jest płatny i kosztuje 15 zł.


Koszty:

Koszt kursu 2000 zł
Certyfikat PADI ok 500 zł

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne