Kurs płetwonurek nitroksowy (CMAS PN1, PADI EAD)

Jeśli ciekawi Cię nurkowanie na mieszaninach wzbogaconych w tlen, kurs płetwonurek nitroksowy jest właśnie dla Ciebie. Podczas szkolenia poznasz zalety nurkowania na nitroksie, dowiesz się jak dobierać mieszankę do głębokości nurkowania oraz w jaki sposób mierzyć zawartość tlenu w butli. Po tym kursie będziesz mógł nurkować na mieszaninach wzbogaconych w tlen do 40%.

Poziom – po kursie podstawowym
Dla kogo – od 12 roku życia (PADI), od 14 roku życia (CMAS)
Dostępność – 20 stycznia 2024
Czas - 1 dzień
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Szkolenie rozpoczynamy od wykładów teoretycznych, w trakcie których dowiesz się dlaczego warto nurkować na nitroksie, poznasz zasady bezpieczeństwa, nauczysz się mierzyć i rejestrować zawartość tlenu, a także obliczać optymalną mieszaninę nitroksową dla wybranych głębokości. W trakcie kursu wykonujemy jedno lub dwa nurkowania z użyciem nitroksu.


Najbliższe terminy:

  • 20 stycznia 2024

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dostępne dla nurków po podstawowym kursie nurkowania, którzy ukończyli 12 rok życia (wymagania dla federacji SSI< PADI) lub 14 rok życia (wymagania dla federacji CMAS).


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

Na zajęcia wymagany jest własny sprzęt do nurkowania. Cena kursu obejmuje butlę z nitroksem, resztę sprzętu można wypożyczyć od nas na preferencyjnych warunkach.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu prowadzimy w centrum nurkowym w Poznaniu.
Adres: PCN Nautica, ul. Piłsudskiego 100, 61-246 Poznań oraz na wybranych akwenach w okolicach Poznania.


Koszty:

Koszt kursu 600 zł
Certyfikat 200 zł CMAS, 500 PADI

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne