Kurs płetwonurek nitroksowy (CMAS PN1, PADI EAD)

Jeśli ciekawi Cię nurkowanie na mieszaninach wzbogaconych w tlen, kurs płetwonurek nitroksowy jest właśnie dla Ciebie. Podczas szkolenia poznasz zalety nurkowania na nitroksie, dowiesz się jak dobierać mieszankę do głębokości nurkowania oraz w jaki sposób mierzyć zawartość tlenu w butli. Po tym kursie będziesz mógł nurkować na mieszaninach wzbogaconych w tlen do 40%.

Poziom – po kursie podstawowym
Dla kogo – od 12 roku życia (PADI), od 14 roku życia (CMAS)
Dostępność – czerwiec 2022
Czas - 1 dzień
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Szkolenie rozpoczynamy od wykładów teoretycznych, w trakcie których dowiesz się dlaczego warto nurkować na nitroksie, poznasz zasady bezpieczeństwa, nauczysz się mierzyć i rejestrować zawartość tlenu, a także obliczać optymalną mieszaninę nitroksową dla wybranych głębokości. W trakcie kursu wykonujemy jedno lub dwa nurkowania z użyciem nitroksu.


Najbliższe terminy:

  • czerwiec 2022

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dostępne dla nurków po podstawowym kursie nurkowania, którzy ukończyli 12 rok życia (wymagania dla federacji PADI) lub 14 rok życia (wymagania dla federacji CMAS).


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

Na zajęcia wymagany jest własny sprzęt do nurkowania. Cena kursu obejmuje butlę z nitroksem, resztę sprzętu można wypożyczyć od nas na preferencyjnych warunkach.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu prowadzimy w centrum nurkowym w Poznaniu.
Adres: PCN Nautica, ul. Piłsudskiego 100, 61-246 Poznań oraz na wybranych akwenach w okolicach Poznania.


Koszty:

Koszt kursu 500 zł
Certyfikat 150 zł CMAS, 400 PADI

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne