Kurs płetwonurek eksplorator KDP/CMAS PE

Niektóre piękne miejsca nurkowe dostępne są tylko dla nurków z uprawnieniami do nurkowania poniżej 20 metrów. Jeśli chcesz odkrywać nowe miejsca i zdobywać kolejne umiejętności zapisz się na kurs płetwonurek eksplorator. Dzięki temu szkoleniu uzyskasz wiedzę i umiejętności praktyczne umożliwiające wykonywanie bezpiecznych nurkowań do głębokości 30 metrów.

Poziom – po kursie podstawowym
Dla kogo – od 15 roku życia
Dostępność: lipiec 2023
Czas - 3 dni
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Szkolenie rozpoczynamy od wykładów teoretycznych połączonych z zajęciami praktycznymi na powierzchni. Podczas kursu opowiemy Tobie o ergonomii sprzętu i ćwiczeniach rozwijających umiejętność neutralnej pływalności. Przekażemy Tobie wiedzę o fizjologii nurkowań głębokich, dekompresji i zasadach bezpieczeństwa oraz nauczymy jak posługiwać się boją dekompresyjną i pływać techniką frog kick. W trakcie kursu wykonujemy cztery nurkowania.


Najbliższe terminy:

  • szkolenia tygodniowe
    lipiec 2023
  • szkolenia w weekendy
    lipiec 2023

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dostępne dla nurków po kursie podstawowym, specjalizacji nurkowanie nocne i nawigacyjne, którzy ukończyli 15 rok życia.


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

Na zajęcia wymagany jest własny sprzęt do nurkowania (w tym nóż, latarka, bojka, szpulka lub kołowrotek, komputer, kompas). Cena kursu obejmuje butlę z powietrzem, resztę sprzętu można wypożyczyć od nas na preferencyjnych warunkach.


Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu prowadzimy nad Jeziorem Powidzkim (ok. 100 km od Poznania).
Adres naszej bazy nurkowej: Jezioro Powidzkie, Pole biwakowe w Giewartowie 62-402,  ul. Gen. Grota Roweckiego.
Wjazd na teren pola biwakowego jest płatny i kosztuje 15 zł.


Koszty:

Koszt kursu 1200 zł
Certyfikat 200 zł

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne