Kurs doskonała pływalność (PPB PADI)

Podczas nurkowania zużywasz dużo powietrza? A może masz problem z utrzymaniem prawidłowej pozycji pod wodą przez co szybko się męczysz? Najczęściej przyczyną tych kłopotów jest nieodpowiednie rozłożenie balastu i zła kontrola pływalności. Jeśli chcesz poprawić jakość swoich nurkowań wybierz kurs doskonała pływalność.

Podczas zajęć dowiesz się w jaki sposób kontrolować pływalność oddechem, kamizelką i/lub suchym skafandrem. Nauczymy Cię poprawnego wyważania, rozkładania balastu i montażu dodatkowych elementów sprzętu przy zachowaniu opływowej sylwetki. W trakcie szkolenia uczymy również jak prawidłowo pływać w płetwach nie wzniecając osadu z dna (pływanie żabką). Dla osób bardziej zaawansowanych kurs ten może obejmować również umiejętność pływania do tyłu. Szczegóły szkolenia ustalisz indywidualnie ze swoim instruktorem.

Poziom – po kursie podstawowym
Dla kogo – od 10 roku życia
Dostępność: lipiec 2022
Czas - 2 dni
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Szkolenie rozpoczynamy od wykładów połączonych z zajęciami praktycznymi na powierzchni. Podczas zajęć nauczymy Cię jak dobrać odpowiednią ilość balastu oraz jak odpowiednio montować sprzęt i ciężarki by pływanie pod wodą było łatwe i przyjemne.
Dzięki tej specjalizacji wyszlifujesz swoją umiejętność neutralnej pływalności i prawidłowego pływania w płetwach. W ramach kursu wykonujemy dwa nurkowania na wodach otwartych. W trakcie ćwiczeń korzystamy z kamery, dzięki czemu nauka jest łatwiejsza i bardziej efektywna.


Najbliższe terminy:

 • szkolenia w tygodniu
  lipiec 2023
 • szkolenia w weekendy
  22-23 lipca 2023
  (czas trwania szkolenia 2 dni)
 • Szkolenia praktyczne w okresie letnim prowadzimy nad Jeziorem Powidzkim, na terenie
  Pola Biwakowe w Giewartowie
  ul. Grota Roweckiego, 62-402 Giewartów
  Wjazd na pole biwakowe płatny 17 zł/auto

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dostępne dla nurków po podstawowym kursie nurkowania, którzy ukończyli 10 rok życia.


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

Na zajęcia wymagany jest własny sprzęt do nurkowania. Cena kursu obejmuje butlę z powietrzem, resztę sprzętu można wypożyczyć od nas na preferencyjnych warunkach.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu prowadzimy nad Jeziorem Powidzkim (ok. 100 km od Poznania).
Adres naszej bazy nurkowej: Jezioro Powidzkie, Pole biwakowe w Giewartowie 62-402,  ul. Gen. Grota Roweckiego.
Wjazd na teren pola biwakowego jest płatny i kosztuje 17 zł.


Koszty:

Koszt kursu 800 zł
Certyfikat PADI 490 zł

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne