Kim jesteśmy ?

Poznańskie Centrum Nurkowe Nautica, to mała rodzinna firma, w której nurkowania uczą już dwa pokolenia instruktorów. Można więc śmiało powiedzieć, że nurkowanie mamy we krwi. Firmę założył i prowadzi Krzysiek, instruktor, który szkoli nieprzerwanie od 1980 roku. To dzięki niemu PCN Nautica należy do jednych z najbardziej aktywnych centrów nurkowych w Polsce.

Dlaczego nasze kursy są wyjątkowe?

Ponieważ podczas zajęć przekazujemy Tobie nie tylko wiedzę i umiejętności, ale przede wszystkim doświadczenie, które zdobywaliśmy w różnych miejscach nurkowych na świecie. Szkolenia dopasowujemy indywidualnie do kursanta i prowadzimy je rzetelnie, dzięki czemu po ukończeniu kursu posiadasz kompetencje zapewniające Tobie bezpieczne i przyjemne nurkowania.

Nasi instruktorzy

Dbają o Twój komfort, dobre samopoczucie i solidne wykształcenie nurkowe. Zanurkuj z nami i przekonaj się, że nurkowanie jest sportem właśnie dla Ciebie!

Krzysztof

Krzysztof

Jeden z najbardziej doświadczonych instruktorów nurkowania w Poznaniu, uczy od 1980 roku. Na swoim koncie ma setki wyszkolonych kursantów. Na jego oczach zmieniał się sprzęt, przepisy i standardy nurkowe. Jest instruktorem nurkowania rekreacyjnego oraz technicznego. Oaza spokoju i stróż tradycji nurkowych. Podczas szkolenia pokaże Tobie jak wiele jeszcze musisz się nauczyć, a wszystko po to byś kończąc kurs wiedział, że poradzisz sobie w każdej sytuacji. Jest żywym dowodem na to, że nurkowanie to pasja na całe życie.

Szef szkolenia
Serwis
Żaba

Beata

Jest prawdopodobnie pierwszą osobą, którą poznacie odwiedzając nasze Centrum Nurkowe. Niewidzialna ręka większości akcji i projektów. To ona opiekuje się naszą stroną www i mediami społecznościowymi, odbiera maile i telefony, zajmuje się organizacją wyjazdów i doradza Wam w doborze sprzętu. Wymagająca ale i wyrozumiała instruktorka, zarówno dla dużych jak i tych najmniejszych nurków. Nurkowanie w Polsce pokochała od czasu kiedy wskoczyła w suchy skafander, podróżuje po całym świecie, zabierając Was w najpiękniejsze miejsca nurkowe.

sklep
wyprawy
szkolenia
Czaja

Paweł

Nieuleczalnie zakochany w nurkowaniu. Nurkuje w każdych warunkach i o każdej porze roku. Możesz być pewien, że jeśli zadzwonisz do niego w środku nocy i zaproponujesz wyjazd na nurkowanie, to bez wahania powie tak. Charyzmatyczny instruktor, który poświęca każdemu nurkowi dużo czasu i uwagi. Potrafi naprawić prawie wszystko, ale jednemu nie potrafi się oprzeć - odcinanie poplątanych linek kursantów za pomocą eezycuta. Zdecydowanie zaraża pozytywną energią.

szkolenia
Miśka

Michalina

Konkretna i bezkompromisowa instruktorka nurkowania z wieloletnim stażem. Pod wodą potrafi pokazać wszystko, jeśli jakiś znak nurkowy nie istnieje, ona go wymyśli. Wierzy w istnienie mitycznych syren i jest wielbicielką nurków klasycznych. W naszym centrum nurkowym zajmuje się szkoleniami dużych i małych nurków.

Szkolenia
Wiśnia

Maciej

Nurek o twardym charakterze i miękkim sercu. Stróż porządku na wszelkich wyjazdach nurkowych. Na powierzchni rozbawi Cię do łez, a pod wodą wyciśnie z Ciebie siódme poty wymagając perfekcyjnego wykonania ćwiczeń. Połączenie tych dwóch cech czyni z niego znakomitego kompana.

Szkolenia
Adi

Adrian

W nurkowaniu pociąga go głębia. Nie lubi pośpiechu, wyznaje zasadę: co masz zrobić dziś zrób pojutrze, będziesz mieć dwa dni wolnego. Na szczęście nurkowanie mobilizuje go do działania. Prywatnie jedna z najbardziej uczynnych osób jakie znamy. Adrian, jest jednym z naszych świeżo upieczonych instruktorów nurkowania.

szkolenia