Kurs przygotowanie mieszanek oddechowych (CMAS GB)

Interesuje Cię napełnianie butli sprężonym powietrzem? Chcesz dowiedzieć się jak mieszać nitroks i trimiks? Zapisz się na kurs przygotowanie mieszanek oddechowych. W trakcie tego szkolenia nauczysz się bezpiecznie napełniać butle nurkowe dowolnie wybraną mieszaniną oddechową.

Poziom – nie jest wymagany stopień nurkowy
Dla kogo – od 18 roku życia
Dostępność – wrzesień 2023
Czas - 1 dzień
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

W ramach kursu dowiesz się jak napełniać butle sprężonym powietrzem oraz jak mieszać gazy aby uzyskać pożądaną mieszankę oddechową. Nauczymy Cię także analizować mieszaniny i prawidłowo oznaczać napełnione butle nurkowe. Pamiętaj jednak, że w przypadku świadczenia usług w zakresie napełniania butli osobom trzecim wymagane jest dodatkowo uprawnienie urzędu dozoru technicznego.


Najbliższe terminy:

  • kwiecień, wrzesień 2023

Dla kogo jest kurs?

W kursie może wziąć udział każda osoba, która chce zdobyć umiejętność napełniania butli nurkowych wybraną mieszanką oddechową, która ukończyła 18 rok życia.


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

W ramach zajęć zapewniamy cały sprzęt potrzebny do napełniania i analizowania butli nurkowych.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu prowadzimy w centrum nurkowym w Poznaniu.
Adres:
PCN Nautica, ul. Piłsudskiego 100, 61-246 Poznań


 

Koszty:

Koszt kursu 800 zł
Certyfikat 200 zł

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne