Próbne nurkowanie

Zastanawiasz się jakie to uczucie móc oddychać pod wodą? Zawsze lubiłeś wodę, ale nie wiesz czy polubisz nurkowanie? Twoi bliscy nurkują i wciąż namawiają Cię do zrobienia kursu, a Ty nie wiesz czy się do tego nadajesz? Jeżeli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK, zapisz się na próbne nurkowanie z naszym instruktorem i przekonaj się czy nurkowanie jest dla Ciebie!

Poziom – początkujący
Dla kogo – od 10 roku życia
Dostępność: październik, listopad, grudzień 2022
Zapisz się

Program odkryj nurkowanie pomoże Tobie spełnić marzenia i zanurzyć się pod powierzchnię wody. Przed nurkowaniem zapoznamy Cię z zasadami bezpieczeństwa oraz dopasujemy odpowiedni sprzęt. Pamiętaj, że podczas całego nurkowania będziesz pod opieką profesjonalisty,  który zadba o Twoje dobre samopoczucie i bezpieczeństwo. Twoim zadaniem jest jedynie czerpać radość z nowych przeżyć i emocji, których będziesz doświadczał. Nurkowanie prowadzimy w kontrolowanych warunkach takich jak basen, czy płytkie wody jeziora lub morza. Przez cały czas nurkowania możesz w każdej chwili wynurzyć się na powierzchnię i opowiedzieć o swoich wrażeniach instruktorowi.


Jak wyglądają zajęcia?

Zapisujesz się na nurkowanie w dogodnym dla siebie terminie (możesz to zrobić osobiście, telefonicznie lub mailowo). Przyjeżdżasz w umówione miejsce (pamiętaj, aby nurkowanie było możliwe, musisz być zdrowy. Jeśli masz katar przełóż nurkowanie na inny termin 😉 

Przywozisz ze sobą strój kąpielowy, ręcznik i klapki. Na miejscu czeka już na Ciebie twój instruktor nurkowania, który ma ze sobą cały potrzebny sprzęt. Po przedstawieniu się instruktor poprosi Cię o wypełnienie oświadczenia medycznego oraz formularzy o zrozumieniu standardów i procedur. Przed samym nurkowaniem zostaniesz zapoznany ze sprzętem do nurkowania, kilkoma podstawowymi znakami nurkowymi oraz zasadami bezpieczeństwa.

Nurkowanie z instruktorem trwa około 30 minut. W trakcie nurkowania postaramy się byś poczuł się jak ryba w wodzie i wyszedł z najszerszym uśmiechem jaki jest tylko możliwy. Po skończeniu nurkowania możesz już śmiało zapisać się na kurs 😉


Gdzie nurkujemy

Szkolenia praktyczne w okresie jesienno-zimowo-wiosennym prowadzimy na basenie POSIR Chwiałka w Poznaniu.
Adres: ul. Spychalskiego 34, Poznań 61-553
Parking przed basenem płatny 2 zł/godzina

Najbliższe wolne terminy:

  • październik, listopad, grudzień 2022
    wtorki - godzina 17:30
    środy - godzina 18:15

(Czas trwania zajęć - ok. 2 godziny - w tym zajęcia teoretyczne z montażem sprzętu ok 45 minut, zajęcia praktyczne w wodzie - 45 minut, omówienie nurkowania oraz demontaż sprzętu - ok 20 minut . Zajęcia prowadzimy indywidualnie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu)

Na nurkowanie należy umówić się wcześniej
e-mailem: biuro@nautica.poznan.pl
lub telefonicznie 61 872 90 66.


Ile trzeba mieć lat?

Aby wziąć udział w próbnym nurkowaniu z instruktorem należy mieć ukończone 10 lat. Nie ma natomiast górnej granicy wieku, więc nawet jeśli nie jesteś już młodzieńcem, a chciałbyś spróbować zanurkować po prostu skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że czasami potrzeba tylko trochę odwagi, by marzenia same zaczęły się spełniać 🙂

Czy trzeba umieć dobrze pływać?

Wystarczy, że umiesz pływać dowolnym stylem i nie boisz się wody. Nie musisz być świetnym pływakiem, choć oczywiście im lepiej pływasz, tym pewniej będziesz się czuł pod wodą.


Koszty:

Pakiet dla jednej osoby: 250 zł
Pakiet dla dwojga 400 zł

Cena obejmuje zajęcia teoretyczne, zajęcia praktyczne z instruktorem oraz kompletny sprzęt do nurkowania.

Kto prowadzi zajęcia?

Instruktor czy instruktorka?
Chcesz aby pierwsze nurkowanie poprowadziła kobieta, a może wolisz aby Twój instruktor był mężczyzną? Dla nas to nie problem. Skontaktuj się z nami i wybierz swojego instruktora 🙂

- Krzysztof Janicki – Instruktor Nurkowania
- Michalina Górska-Janicka – Instruktor Nurkowania
- Beata Janicka – Instruktor Nurkowania
- Paweł Czaiński - Instruktor Nurkowania

present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne