Próbne nurkowanie

Zastanawiasz się jakie to uczucie móc oddychać pod wodą? Zawsze lubiłeś wodę, ale nie wiesz czy polubisz nurkowanie? Twoi bliscy nurkują i wciąż namawiają Cię do zrobienia kursu, a Ty nie wiesz czy się do tego nadajesz? Jeżeli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK, zapisz się na próbne nurkowanie z naszym instruktorem i przekonaj się czy nurkowanie jest dla Ciebie!

Poziom – początkujący
Dla kogo – od 10 roku życia
Dostępność: styczeń 2024
Zapisz się

Program próbne nurkowanie pomoże Tobie spełnić marzenia i zanurzyć się pod powierzchnię wody. Przed nurkowaniem zapoznamy Cię z zasadami bezpieczeństwa oraz dopasujemy odpowiedni sprzęt. Pobierając wcześniej aplikację SSI uzyskasz bezpłatny dostęp do materiałów szkoleniowych oraz formularza medycznego. Pamiętaj, że podczas całego nurkowania będziesz pod opieką profesjonalisty, który zadba o Twoje dobre samopoczucie i bezpieczeństwo. Twoim zadaniem jest jedynie czerpać radość z nowych przeżyć i emocji, których będziesz doświadczał. Nurkowanie prowadzimy w kontrolowanych warunkach takich jak basen, czy płytkie wody jeziora lub morza. Przez cały czas nurkowania możesz w każdej chwili wynurzyć się na powierzchnię i opowiedzieć o swoich wrażeniach instruktorowi.


Jak wyglądają zajęcia?

Zarejestruj się na stronie Scuba Schools International poprzez poniższy link:
Rejestracja konta w MySSI

Pobierz bezpłatną aplikację SSI i wpisz w nią otrzymane podczas rejestracji hasło.

Dzięki tym krokom uzyskasz BEZPŁATNY dostęp do programów Snorkeling, Freediving, Try Mermaid, Try Scuba i Scuba Diver.
Zapoznanie z nurkowaniem jeszcze nigdy nie było tak proste 🙂

Po poprawnym wypełnieniu dokumentów zapisz się na nurkowanie w dogodnym dla siebie terminie (można to zrobić osobiście, telefonicznie lub mailowo). 

Przed zajęciami przeczytaj dostępny w aplikacji podręcznik do programu Try Scuba. Na umówiony termin przyjedź zdrowy i wypoczęty 🙂 (pamiętaj, aby nurkowanie było możliwe, musisz być zdrowy. Jeśli masz katar przełóż nurkowanie na inny dzień)
Do zajęć potrzebny jest
strój kąpielowy, ręcznik i klapki, o resztę nurkowego ekwipunku zadba Twój instruktor nurkowania.
Przed samym nurkowaniem instruktor zapozna Cię z używanym sprzętem do nurkowania, podstawowymi znakami, zasadami bezpieczeństwa oraz udzieli odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania związane z nurkowaniem 🙂

Program Try Scuba rozpoczyna się zajęciami powierzchniowymi w sprzęcie ABC oraz nauką trzech podstawowych umiejętności nurkowych, takich jak przedmuchanie fajki i maski z wody oraz wyrównywanie ciśnienia w uszach podczas zanurzania się pod wodę. Nurkowanie z instruktorem trwa około 30 minut. W trakcie nurkowania postaramy się byś poczuł się jak ryba w wodzie i wyszedł z najszerszym uśmiechem jaki jest tylko możliwy.

Po ukończeniu programu Try Scuba wydawana jest karta uznaniowa.
Jeśli będziesz chciał kontynuować swoją przygodę z nurkowaniem i zdobyć uprawnienia do nurkowania na głebokość 18 metrów, wystarczy, że zapiszesz się na kurs podstawowy.


Gdzie nurkujemy

Od października do końca maja zajęcia prowadzimy na basenie POSiR Chwiałka w Poznaniu

Pływalnia miejska POSiR Chwiałka
ul. Spychalskiego 34
61-553 Poznań

Od czerwca zaś do końca września nurkujemy nad Jeziorem Powidzkim (ok 100km od Poznania)

Miejsce prowadzenia nurkowań:
Pole Biwakowe w Giewartowie
ul. Grota Roweckiego, 62-402 Giewartów
Wjazd na pole biwakowe płatny 17 zł/auto

Najbliższe wolne terminy znajdziesz w kalendarzu SSI załączonym poniżej 🙂

(Czas trwania zajęć - ok. 2 godziny - w tym zajęcia teoretyczne z montażem sprzętu ok 45 minut, zajęcia praktyczne w wodzie - 45 minut, omówienie nurkowania oraz demontaż sprzętu - ok 30 minut . Zajęcia prowadzimy indywidualnie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu)

Na nurkowanie należy umówić się wcześniej
e-mailem: biuro@nautica.poznan.pl
lub telefonicznie 61 872 90 66.


Ile trzeba mieć lat?

Aby wziąć udział w próbnym nurkowaniu z instruktorem należy mieć ukończone 10 lat. Nie ma natomiast górnej granicy wieku, więc nawet jeśli nie jesteś już młodzieńcem, a chciałbyś spróbować zanurkować po prostu skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że czasami potrzeba tylko trochę odwagi, by marzenia same zaczęły się spełniać 🙂

Czy trzeba umieć dobrze pływać?

Wystarczy, że umiesz pływać dowolnym stylem i nie boisz się wody. Nie musisz być świetnym pływakiem, choć oczywiście im lepiej pływasz, tym pewniej będziesz się czuł pod wodą.


Najbliższe terminy dla tego programu:

 

Koszty:

Pakiet dla jednej osoby: 250 zł
Pakiet dla dwojga 450 zł

Cena obejmuje zajęcia teoretyczne, zajęcia praktyczne z instruktorem oraz kompletny sprzęt do nurkowania.

Kto prowadzi zajęcia?

Instruktor czy instruktorka?
Chcesz aby pierwsze nurkowanie poprowadziła kobieta, a może wolisz aby Twój instruktor był mężczyzną? Dla nas to nie problem. Skontaktuj się z nami i wybierz swojego instruktora 🙂

- Krzysztof Janicki – Instruktor Nurkowania
- Michalina Górska-Janicka – Instruktor Nurkowania
- Beata Janicka – Instruktor Nurkowania
- Paweł Czaiński - Instruktor Nurkowania

present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne