Kurs specjalista sprzętowy (PADI ES)

Czy zdarzyło Ci się, że pojechałeś na nurkowanie i pękła uszczelka w automacie lub bąblił inflator? Jeśli chcesz wiedzieć jak samodzielnie poradzić sobie z drobnymi usterkami sprzętu nurkowego zapisz się na kurs specjalista sprzętowy. Dzięki temu szkoleniu będziesz umiał dokonać niewielkich napraw bezpośrednio na miejscu nurkowym, a także zdobędziesz przeszkolenie w zakresie konserwacji i pielęgnacji sprzętu nurkowego.

Poziom – po kursie podstawowym
Dla kogo – od 10 roku życia
Dostępność - wrzesień 2023
Czas - 2 dni
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Na kursie poszerzysz swoją wiedzę z zakresu budowy i działania wyposażenia nurkowego oraz nauczysz się w jaki sposób radzić sobie z najczęstszymi usterkami. Dowiesz się również jak  dbać o sprzęt, aby służył Tobie jak najdłużej. Pamiętaj, im więcej wiesz o sprzęcie, którego używasz, tym pewniej się z nim czujesz. Szkolenie obejmuje dwa dni zajęć teoretyczno-praktycznych.


Najbliższe terminy:

  • 11-12.09.2021

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dostępne dla nurków po podstawowym kursie nurkowania, którzy ukończyli 10 rok życia.


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

W ramach zajęć zapewniamy cały potrzebny sprzęt i narzędzia. Można również przynieść własny sprzęt nurkowy, dzięki czemu nauczysz się podstawowych umiejętności serwisowych właściwych dla danego rodzaju wyposażenia.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu prowadzimy w Centrum Nurkowym w Poznaniu.
Adres: PCN Nautica, ul. Piłsudskiego 100, 61-246 Poznań


 

Koszty:

Koszt kursu 800 zł
Certyfikat 500 zł

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne