Kurs AOWD – Advanced Open Water Diver PADI

Jeśli chcesz przeżyć nowe przygody nurkowe zapraszamy na kurs nurkowanie dla zaawansowanych. Podczas szkolenia odbędziesz pięć nurkowań z przygodą, w tym nurkowanie głębokie i nawigacyjne oraz poszerzysz swoją wiedzę z zakresu wybranych zagadnień nurkowych. Do wyboru masz: doskonalenie pływalności, nurkowanie nocą, nurkowanie z łodzi, nurkowanie w suchym skafandrze, nurkowanie na wrakach czy też naukę poszukiwania i wydobywania przedmiotów spod wody.

Po tym kursie będziesz mógł nurkować do głębokości 30 metrów.

Cena – 1900 zł + certyfikat 500 zł
Poziom – po kursie podstawowym
Dla kogo – od 10 roku życia (AOWD Junior), od 15 roku życia (AOWD)
Dostępność: lipiec 2023
Czas - 5 dni
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Szkolenie rozpoczynamy od wykładów połączonych z zajęciami praktycznymi na powierzchni. Podczas zajęć opowiemy o charakterystyce nurkowań z przygodą, oraz zapoznamy Cię z najważniejszymi zagadnieniami teoretycznymi. Nurkowania w ramach kursu zaawansowanego wykonujemy na wodach otwartych.  W trakcie kursu wykonujemy około 8 nurkowań.


Najbliższe terminy:

  • szkolenia tygodniowe
    lipiec 2023
  • szkolenia w weekendy
    lipiec 2023

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dostępne dla nurków po podstawowym kursie nurkowania, którzy ukończyli 10 rok życia (AOWD Junior) lub 15 rok życia (AOWD).


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

Na zajęcia wymagany jest własny sprzęt do nurkowania (w tym nóż, bojka, szpulka lub kołowrotek, latarka, komputer i kompas analogowy). Cena kursu obejmuje butlę z powietrzem, resztę sprzętu można wypożyczyć od nas na preferencyjnych warunkach.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu prowadzimy nad Jeziorem Powidzkim (ok. 100 km od Poznania).
Adres naszej bazy nurkowej: Jezioro Powidzkie, Pole biwakowe w Giewartowie 62-402,  ul. Gen. Grota Roweckiego.
Wjazd na teren pola biwakowego jest płatny i kosztuje 15 zł.


Koszty:

Koszt kursu 1900 zł
Certyfikat z e-learningiem 500 zł

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne