Kurs płetwonurek wrakowy (CMAS PWM, PADI WD, SSI WD)

Nurkowanie na wrakach to fantastyczna przygoda, istnieje jednak szereg procedur bezpieczeństwa, które należy poznać, zanim wybierzemy się na podbój morskich wraków. Biorąc udział w kursie płetwonurek wrakowy dowiesz się jak wykonać bezpieczną penetrację wraku, korzystając z kołowrotka, latarek, a także odpowiednich technik pływania na wrakach.

Poziom – po kursie adventure diver (PADI), po stopniu podstawowym (CMAS)
Dla kogo – od 15 roku życia (PADI), od 16 roku życia (CMAS)
Dostępność: 09.2022 (Bałtyk)
Czas - 2 dni
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Szkolenie rozpoczynamy od wykładów połączonych z zajęciami praktycznymi na powierzchni. Podczas zajęć zapoznamy Cię z obowiązkowym sprzętem do nurkowania na wrakach, przedstawimy podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz sposoby poręczowania i mapowania wraku. W trakcie kursu wykonujemy cztery nurkowania.


Najbliższe terminy:

  • 12-14 maja 2023 Bałtyk

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dostępne dla nurków po kursie adventure diver, którzy ukończyli 15 rok życia (wymagania dla federacji PADI) lub dla nurków po kursie podstawowym, którzy ukończyli 16 rok życia (wymagania dla federacji CMAS).


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

Na zajęcia wymagany jest własny sprzęt do nurkowania (w tym dwa urządzenia do cięcia, latarka, bojka, kołowrotek, komputer i kompas). Cena kursu obejmuje butlę z powietrzem, resztę sprzętu można wypożyczyć od nas na preferencyjnych warunkach.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu prowadzimy na Helu, w wybranych terminach


Koszty:

Koszt kursu 800 zł
Certyfikat 200 zł CMAS, 500 PADI

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne