Zastanawiasz się jak zacząć przygodę z nurkowaniem?

Próbne nurkowanie, czyli pojedyncze zajęcia wprowadzające obejmujące omówienie zasad bezpieczeństwa oraz nurkowanie pod opieką instruktora. Koszt 150 zł

Podstawowy kurs nurkowania, czyli szkolenie zakończone egzaminem teoretyczno-praktycznym oraz wydaniem międzynarodowego certyfikatu płetwonurka. Koszt 1300 zł + certyfikat

DCIM100MEDIA

kurs_podstawowy

PRÓBNE NURKOWANIE


Zastanawiasz się jakie to uczucie móc oddychać pod wodą?
Zawsze lubiłeś wodę, ale nie wiesz czy polubisz nurkowanie?
Twoi bliscy nurkują i wciąż namawiają Cię do zrobienia kursu, a Ty nie wiesz czy się do tego nadajesz?

Jeżeli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK, zapisz się na próbne nurkowanie z naszym instruktorem i przekonaj się czy nurkowanie jest dla Ciebie!


Program odkryj nurkowanie pomoże Tobie spełnić marzenia i zanurzyć się pod powierzchnię wody.

Przed nurkowaniem zapoznamy Cię z zasadami bezpieczeństwa oraz dopasujemy odpowiedni sprzęt.

Pamiętaj, że podczas całego nurkowania będziesz pod opieką profesjonalisty,  który zadba o Twoje dobre samopoczucie i bezpieczeństwo. Twoim zadaniem jest jedynie czerpać radość z nowych przeżyć i emocji, których będziesz doświadczał. 

Nurkowanie prowadzimy w kontrolowanych warunkach takich jak basen, czy płytkie wody jeziora lub morza. Przez cały czas nurkowania możesz w każdej chwili wynurzyć się na powierzchnię i opowiedzieć o swoich wrażeniach instruktorowi.

Zobacz więcej

KURS PODSTAWOWY


Chcesz zacząć samodzielnie nurkować? Wybierz podstawowy kurs nurkowania. Po jego ukończeniu otrzymasz licencję uprawniającą Cię do nurkowania na głębokość 18 metrów na całym świecie.

Zobacz więcej