Nurkowy prezent

Facebookpinterest

Jeśli zastanawiacie się, co takiego kupić nurkowi na prezent skorzystajcie z naszych podpowiedzi.

 


1. Prezenty do 150 złotych

Zestawienie zaczynamy od drobiazgów, które mogą być miłym dodatkiem do prezentu.
Breloki  – wybór nurkowych breloków jest spory, od breloków z płetwą, przez breloki z rekinami, żółwiami, aż po pojemniki na o-ringi w kształcie butli nurkowej, czy też breloki z maską do udzielania pierwszej pomocy. Inne nurkowe drobiazgi, które możecie łatwo znaleźć to zawieszki, kubki, smyczki, naszywki czy naklejki. Cena od 2 do 36 zł.

Log booki i opakowania na certyfikaty – książki do rejestrowania nurkowań przydadzą się każdemu aktywnemu nurkowi. Organizer z cordury pomoże zaś uporządkować wszystkie nurkowe dokumenty. Cena od 16 do 75 zł.

Tabliczka lub wet notes – do wyboru mamy proste tabliczki z ołówkiem, tabliczki na rękę oraz mokre notesy z wymiennymi wkładami do notowania. Wybór prezentu zależy od stopnia zaawansowania nurka. Cena od 29 do 69 zł.

Zestaw części zapasowych lub narzędzi – komplety z zapasowymi akcesoriami, typu: ustnik, pasek do maski i pasek do płetw kupimy już od 29 zł, zestaw narzędzi będzie nas kosztował ok. 105 zł.

Ciepłą czapkę nurkową, książkę lub t-shirt, znajdziemy w cenach od 35 do 90 zł.

Shaker z magnesem, pointer, hak rafowy, adapter DIN/INT – sygnalizator dźwiękowy, wskaźnik, hak do nurkowań w prądzie czy też strzemiączko będą dobrymi prezentami dla nurków podróżujących w ciepłe kraje. Cena od 59 do 109 zł.

Pojemniki wodoszczelne – opakowania na klucze w formie jajka znajdziemy już od 20 zł, odporne na uszkodzenia pudełka na karty pamięci, pendrive’y i dokumenty kosztują od 70 do 100 zł.

Nóż lub eezycut – szeroki wybór noży ze stali nierdzewnej oraz bardzo popularne ostatnio eezycuty kupimy już od 100 zł.

Przydatne akcesoria do maski, takie jak: paski i osłony neoprenowe, latarka, czy też uchwyt na kamerę GoPro mocowany do ramki maski znajdziemy w cenach od 30 do 105 zł.

Manometr kontrolny przyda się osobom posiadającym własną butlę. Cena 145 zł.

Torba na ABC, automaty, opakowanie na komputer lub kompas – wyściełana torebka na komputer to koszt ok. 30 zł, plecak na ABC lub torba na automaty to wydatek w okolicach 100 zł.

prezentyprezenty1

2. Prezenty do 500 złotych

W tym przedziale cenowym znajdziecie dużo sprzętu nurkowego, są to m.in. kompasy, bojki ze szpulką, kołowrotki, latarki, a także duże torby na kółkach, które pomieszczą cały ekwipunek nurkowy. Miłym prezentem będzie również zegarek nurkowy lub bon na kurs specjalistyczny.
Dla fanów fotografii polecamy filtry, obiektywy, uchwyty , ramiona i systemy mocowań do lamp i kamer.

3. Powyżej 500 złotych

Jeśli nie macie ograniczonego budżetu, to wybór jest ogromny, od komputerów nurkowych, przez automaty, jackety podróżne, suche skafandry, butle do nurkowania, aż po wycieczki w najdalsze zakątki świata  Można też kupić podwodny aparat lub kamerę, skuter tudzież zestaw ogrzewania podwodnego. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni, a także potrzeb i zainteresowań nurka, któremu robimy prezent.

Napiszcie, jakie prezenty nurkowe przydałyby Wam się najbardziej? A może macie jakieś sprawdzone pomysły na nurkowe prezenty? Napiszcie i podzielcie się nimi z nami 

Facebookpinterest

0 komentarze/y

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *