Noworoczne postanowienia

Facebookpinterest

Sylwester za nami i zapewne większość z nas ma już jakieś noworoczne postanowienia. Jedne realne, drugie trochę mniej 🙂 ale czy zrobiliście sobie również jakieś nurkowe postanowienia na 2017?
Jeśli nie, może warto pomyśleć, by takie do swojej listy dodać?

Zastanówcie się, jak w tym roku możecie przygotować się do zbliżającego się sezonu nurkowego i sprawić, aby pierwsze nurki były pełne pozytywnych emocji.

Poniżej znajdziecie kilka naszych noworocznych postanowień:

– podkręcenie formy –
W czasie zimowym człowiek zdecydowanie mniej się rusza mając różne wymówki: a to zimno, a to ciemno, a to śnieg pada. Zresztą, jak dobrze wiemy, gdy brak słońca na dworze to po prostu nic się nie chce. Nie jeden z nas, który butle dźwigał wie, że kondycja fizyczna jest nam, nurkom potrzebna. Dlatego ważne jest, aby 2,3 x w tygodniu rozruszać nasze ciało na siłowni lub wykonując podstawowe ćwiczenia w domu. Dzięki temu zwiększymy wytrzymałość naszego organizmu, poprawimy kondycję i krążenie.
– zwiększenie koncentracji –
Może warto pomyśleć, aby w tym roku wygospodarować chwilę czasu na joge czy medytację? Takie ćwiczenia na pewno pozytywnie wpłyną nie tylko na nasze samopoczucie w ciągu dnia, ale także zwiększą nasz spokój, opanowanie i koncentrację pod wodą.
– trening i doskonalenie umiejętności –
W tym roku zaplanowaliśmy kilka szkoleń, do których musimy się dobrze przygotować, dlatego trening nurkowy na basenie i wodach otwartych mamy wpisany w kalendarz na cały rok 😀
– rozbudowanie kolekcji nurkowego ekwipunku
Któż z nas nie ma sprzętowych pragnień nurkowych, które chciałby w tym roku zrealizować? W końcu zawsze przyda się kolejna butla do nurkowania, albo zapasowa maska  Początek roku, to dobry moment, by zastanowić się, czy nie brakuje nam jakiegoś elementu sprzętu. Mając konkretny cel łatwiej będzie nam zaplanować i rozłożyć wydatki.
– wyjechać na wakacje i to nie raz –
To jedno z najprzyjemniejszych postanowień noworocznych. Zaplanowanie miejsc czy to w Polsce, czy na świecie, które chcemy w tym roku odwiedzić 

Facebookpinterest

1 komentarz

  • Na wstępie chciałbym podziękować za trud włożony w napisanie artykułu. Pomógł mi niezmiernie i pewne sprawy stały się dla mnie jasne.

    ogłoszenia,
  • Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.