Kurs pierwsza pomoc tlenowa (DAN OFA)

Naucz się udzielać pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach nurkowych. Szybkie podanie tlenu w przypadku urazów nurkowych jest niezwykle istotne i może znacząco skrócić czas leczenia i rekonwalescencji nurka. Ten kurs polecamy wszystkim nurkom i ich rodzinom.

Poziom – po kursie pierwszej pomocy
Dla kogo – od 12 roku życia
Dostępność - do uzgodnienia
Czas - 1 dzień
Zapisz się

Jak wygląda kurs?

Pierwsza pomoc tlenowa to podstawowy kurs nauczający rozpoznawania i leczenia z użyciem tlenu urazów nurkowych. Szkolenie składa się z zajęć teoretycznych i praktycznych, w trakcie których nauczysz się jak obchodzić się z tlenem i podawać go nurkom za pomocą różnych metod.


Najbliższe terminy:

  • do uzgodnienia

Dla kogo jest kurs?

W kursie może wziąć udział każda osoba, która chce zdobyć umiejętność udzielania pierwszej pomocy tlenowej i ukończyła 12 rok życia. Wymagane jest wcześniejsze przeszkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej.


Czy trzeba mieć własny sprzęt?

W ramach zajęć zapewniamy cały sprzęt do udzielania pierwszej pomocy tlenowej.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia w ramach kursu pierwsza pomoc tlenowa prowadzimy w centrum nurkowym w Poznaniu.
Adres: PCN Nautica, ul. Piłsudskiego 100, 61-246 Poznań


 

Koszty:

Koszt kursu 650 zł
Certyfikat 500 zł

Kto prowadzi zajęcia?

 
Poznaj naszą kadrę


present-150291_640

Kup kurs w prezencie

Kup kurs w prezencie. Spraw radość bliskim i podaruj im bon upominkowy. Bon upominkowy jest ważny przez rok, a datę szkolenia ustalamy indywidualnie z obdarowanym. To wspaniały pomysł na prezent. Bon kupisz w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Piłsudskiego 100 w Poznaniu. 


 

coupon-883637_640

Nie masz do nas po drodze ?

Zamów bon upominkowy przez Internet, zapłać przelewem i wydrukuj go w domu. Dostaniesz od nas indywidualny numer oraz wzory do wydruku bonu na prezent.


 

Inne szkolenia

Poprzednie Następne